Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş vermek için üye olmak gerekiyor mu?

Hayır, Sipariş verebilmeniz için üye olmanıza gerek olmayacaktır. Fakat indirimli kampanyalar ve size özel fırsatlardan yararlanabilmeniz için 30 saniyelik bir kayıt formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sitenizdeki ürün fiyatları mağazalarınızda da geçerli mi?

Sadece online mağazaya özel getirilen ürünler ve internete özel indirim uygulanan ürünler haricinde, bütün ürünlerin fiyatları mağazalarımızda ve online mağazamızda aynıdır.

Hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz?

Bütün siparişlerimiz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO şirketiyle gönderilmektedir. Türkiye'nin her yerine kargo hizmeti sağlanmaktadır.

Siparişimin hediye olarak gönderilmesini istiyorum. Hediye paketi ve not yazılmasını sağlayabilir misiniz?

Hediye paketini kargo kutusunun içine ekliyoruz. Kargo kutusuna ayrıca not yazılmamaktadır.

Siparişimi verdikten sonra hangi aşamada olduğunu nereden görebilirim?

Siparişinizi oluşturduktan sonra HESABIM alanındaki "Siparişleriniz" bölümünden, siparişinizin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde kısa mesaj yolu ile size bilgi verilmektedir. Kargo takibini aynı şekilde "Siparişleriniz" bölümünden yapabilirsiniz.

Satın aldığım ürünü beğenmedim değiştirmek/iade etmek istiyorum. Kargo ücretini tarafıma mı aittir?

İade/değişim işlemi için anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo’yu kullandığınız takdirde sizden kargo ücreti talep edilmemektedir. Başka bir kargo şirketi tercih ederseniz, kargo gönderim ücreti tarafınıza aittir.

İade gönderilerinizde iade kargo kodu olarak 123371379 numarasını giriniz. Bu sayede kargonuz hızlıca ve sorunsuz olarak elimize ulaşacaktır.

Sipariş ettiğim ürünü beğenmedim değiştirmek/iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Değiştirmek/iade etmek istediğiniz ürünü kutusu, garantisi ve faturası (var ise promosyon ürünü) ile birlikte içinde açıklayıcı bir not ile tarafımıza karşı ödemeli göndermeniz yeterlidir. Kargo tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizlerle irtibata geçecektir.

Hızlı teslimat nedir?

Motor kurye yardımıyla gün içinde teslimat sistemimizdir. Şu an için sadece Ankara'nın belirli ilçelerine hizmet verebilmekteyiz.

Siparişim gün içerisinde elime ulaşır mı?

Sadece Ankara'da depo stoklarımızda bulunan, "Aynı gün Kargoda" ibaresi yer alan ürünler "Hızlı Teslimat” seçeneği tercih edildiği takdirde gün içinde teslim edilmektedir. Bu hizmet 14:00'a kadar geçerlidir. Bunun dışındaki siparişler ortalama 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Saat, Saat Markaları ve Modelleri - Kumrular Saat
Ücretsiz Kargo
Saat, Saat Markaları ve Modelleri - Kumrular Saat
Orjinal Ürün
Saat, Saat Markaları ve Modelleri - Kumrular Saat
İade Garantisi
Saat, Saat Markaları ve Modelleri - Kumrular Saat
Güvenli Alışveriş
Saat, Saat Markaları ve Modelleri - Kumrular Saat
Hızlı Teslimat
Saat, Saat Markaları ve Modelleri - Kumrular Saat
Taksit İmkanı